Enneagram - mapa k lidskému srdci

Jak vnést soucit a pochopení do vztahu k sobě i ostatním

Uzdrav a opečuj své vnitřní dítě a hlouběji pochop skryté motivy lidského jednání.


Bezpodmínečné lásce, soucitu a respektu k jedinečnosti každého z nás se nemusíme složitě učit. Jsou přirozeností našeho srdce.

Devět vizualizací a léčivých meditací, které ti pomohou prostřednictvím autentického prožitku a přímé zkušenosti vstoupit do posvátného prostoru tvého srdce. Nezáleží na tom, zda enneagram znáš a hledáš praktického průvodce na cestě k hlubokému pochopení sebe i ostatních, nebo zda se s enneagramem chceš teprve seznámit. 

Jak bude kurz probíhat?

Každý třetí den ti zašlu jeden mail s vizualizací a léčivou meditací pro jeden z devíti typů.

Pomohou ti:

  • zvědomit nevědomé automatismy z dětství, strachy i způsoby, jakými se před světem chráníš, místo aby ses mu otvíral/a
  • nahlédnout do vnitřního světa tvých blízkých a lépe jim porozumět
  • vstoupit do prostoru svého srdce, najít vnitřní klid a otevřít se lásce k sobě i ostatním

Meditace jsou vytvořeny na míru právě tobě, znáš-li svůj typ. Můžeš je ale používat intuitivně tak, jak máš právě chuť a náladu.

Meditace tě rychle navedou přímo do tvého vnitřního prostoru a přinesou uvolnění a pokoj a mohou ti posloužit jako rychlá a účinná první pomoc v okamžiku krize.

O mně

Kateřina Beáta

Žena, manželka, maminka 3 dětí.

Průvodkyně mezi světy.

Ve své práci kombinuji lásku k psanému a mluvenému slovu, znalost enneagramu, téměř desetiletou praxi s dětskými a rodovými zraněními, buněčným léčením a uvolněním traumatu, a osobní zkušenost duchovního probuzení.

Mým posláním je provázet lidi na cestě k uzdravení vnitřního dítěte a rodových traumat. Čím zdravější a svobodnější je vnitřní dítě v nás, tím zralejším, dospělejším a vědomějším způsobem jsme schopní reagovat na lidi ve svém okolí. Odměnou za tuhle leckdy bolestnou cestu nám jsou funkční vztahy plné laskavosti a naplnění, nalezení vlastního středu, vlastního životního úkolu, přístup k naší kreativitě, spontaneitě a radosti.

Jak pomohl kurz ostatním?

Váš hlas je pohlazením malého dítěte, vaše meditace drží prostor, pro to, aby se mohlo udít to kouzlo uvědomění. Nádherné. Jsem vděčná za vaši krásnou práci.

Občas se mi stane, že se někde zaseknu a nevím kudy dál. Tvé meditace mi dávají pocit bezpečí a pomáhají mi cestu opět zprůchodnit...

Každá z vizualizací a meditací je jedinečná a má své kouzlo. Díky za tak nápaditou cestu k porozumění ostatním

Proč je vstup do kurzu zdarma?

Tento kurz jsem vytvořila z veliké úcty k moudrosti, která je v učení enneagamu obsažena. Je proto dostupný každému, kdo se s ním chce seznámit. Pokud Tě můj přístup obohatí a přinese ti hlubší pochopení světa, v němž společně žijeme, můžeš mi jako formu vyrovnání energií po jeho skončení přispět dobrovolným příspěvkem nebo můžeme pokračovat na cestě k objevování moudrosti enneagramu a bohatství našeho vnitřního světa společně. Bude mi velkým potěšením.

Poznej enneagram jako mapu ke svému srdci.

Můžeš vstoupit právě teď.

.